Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Селекціонери починають роботу над сортами томатів, стійких до вірусу ToBRFV

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Селекціонери починають роботу над сортами томатів, стійких до вірусу ToBRFV

Компанія Bayer розпочала роботу над сливковими сортами томатів, стійких до томатно-коричневого фруктового вірусу (ToBRFV Tomato Brown Rugose Fruit Virus). 

Про це повідомляє Fruchtportal.de.

Випробування, які розпочнуться пізніше цього місяця в Мексиці, будуть зосереджені на двох сортах томатів з помірною стійкістю до ToBRFV. У сортів симптоми вірусу на листках та плодах відсутні.

ToBRFV вперше спостерігався у 2014 році і швидко поширився в різних частинах світу. Вірус є проблемою для сільського господарства, оскільки його дуже легко передати багатьма способами, зокрема із застосуванням сільськогосподарських знарядь і разом з водою або грунтом.

«ToBRFV може швидко пошкодити посіви томатів. Ось чому компанія Bayer працює над продуктом, який допоможе фермерам боротися з цією хворобою. Ми продовжуємо дослідження різних сортів томатів, щоб якомога швидше надати фермерам більш інноваційні сорти», – сказав Дж. Россув, директор з досліджень та розробок овочевих насіння Bayer.

Bayer припускає, що нові сорти можуть комерційно продаватися в Мексиці в 2021 році, а згодом будуть пропонуватися і на інших ринках світу.

Читайте також: Японські вчені на хризантему прищепили тютюн, а потім – томат

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ