«Сади Підгайчики» закладуть власний малинник для виробництва соків
Підприємство «Сади Підгайчики» з Прикартаття планує протягом 2–3 років повністю забезпечити власні потреби у малині шляхом закладання нових плантацій для розширення лінійки соків.
Про це у свої колонці на AgroTimes написала Оксана Шпак, директорка ТОВ «Сади Підгайчики».
Авторка зазначає, що наразі яблучно-малиновий сік бренду Favorite Garden Fruits є одним із найпопулярніших серед споживачів, проте дефіцит сировини не дозволяє вийти на бажані обсяги виробництва. Через складність масштабування культури порівняно з іншими інгредієнтами, компанія прийняла рішення про розвиток власного ягідництва.
«Якщо з гарбузом масштабування не викликає суттєвих питань, то з малиною ситуація значно складніша, і обсяги виробництва яблучно-малинового соку все ще далекі від бажаних. Саме тому для нас актуальним стало питання закладання власного малинника», — зауважила Оксана Шпак.
Зараз фахівці компанії вивчають технології вирощування та підбирають оптимальні сорти малини. Власна сировина дозволить виробнику контролювати якість на всіх етапах і забезпечити стабільний випуск затребуваного продукту.
Читайте також: «Сади Підгайчики» розширюють виробництво соків