Овочі-Ягоди-Сад

Садівники Дніпропетровщини ущільнюють сади

Садівники Дніпропетровщини ущільнюють сади

Садівники підприємства ТОВ «Інтеп», що у Дніпропетровській області, у першій черзі  рекультивації 10 га садів зменшить міжряддя з 4 до 3,3 м та змінить старий сорт яблука на Гала.

Про це повідомляється в статті журналу «Садівництво по-українськи».  

«Інтеп» реконструюватиме вже наявну систему зрошення, бо новий проєкт господарства — це рекультивація земель на місці викорчуваних старих садів. Насосна станція у господарства вже є, проте крапельна трубка буде повністю нова. Спеціалісти дещо змінять розводку труб, тому що на нових насадженнях зміниться схема садіння. Якщо раніше господарство робило міжряддя 4 м, то зараз буде 3,3 м», – йдеться у публікації. 

Зазначається, що стару шпалеру садівники також зняли, у них стояли ще дерев’яні стовпчики. Зараз закупатимуть стовпчики в українського виробника. 

При тому, що господарство трохи ущільнить посадку, кардинальних змін у технологіях воно не планує. Стратегія і тактика захиcту залишиться тою ж самою. 

«Навесні раз на тиждень оброблення, якщо погода змінюється, то й частіше. Відпрацьовуємо ловушки, дивимося за льотом», — перерахував звичайні заходи  співвласник ТОВ «Інтеп» Станіслав Лебідкін.

Читайте також: Яблуні Гала дозволять ТОВ «ІНТЕП» експортувати яблука