Овочі-Ягоди-Сад

Поки у конкурентів огірки стресували, фермер заробив на високій ціні

Поки у конкурентів огірки стресували, фермер заробив на високій ціні

Навесні та влітку цього року різкі коливання температур та холод викликали стреси та хвороби огірків. У той же час засновник ФГ «Сильне» на Волині Сергій Нестерчук підібрав ранні стійкі гібриди з потужною кореневою системою які росли без проблем та зміг заробити на високих цінах – 35–45 грн/кг.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».

У теплиці «Сильного» наприкінці червня висіяли огірки корнішони Чайковський F1 і Ромара F1 від компанії «Рійк Цваан» . 

«У цих гібридів ранній період дозрівання, рослини відкриті, компактні, добре регенеруються та мають потужну кореневу систему, – пише видання. – Плоди темно-зеленого кольору з гарними смаковими якостями без гіркоти. Вони добре пішли в ріст, у середині липня були висаджені на місце постійного вирощування в теплиці». 

Через різкі коливання температур рослини огірків навесні та влітку 2020 року зазнали стресу й хворіли. У закритому ґрунті, а ще більше відкритому, така ситуація спостерігалася на всій території Волинської і Чернівецької областей, а також у Тернопільській, де вирощуванням огірків займаються цілими селами. 

«Саме тому на цей овоч трималася влітку висока ціна, що вразила споживача, – 35–45 грн/кг. Але завдяки такій ціні фермерам, що зібрали врожай, вдалося трохи заробити», – підсумовує видання.

Читайте також: Фермери сподіваються на зростання ціни на огірки в другій половині осені