Овочі-Ягоди-Сад

Після розсади в плівкових теплицях виростять 2 обороти огірків і томатів

Після розсади в плівкових теплицях виростять 2 обороти огірків і томатів

В розсадних теплицях компанії «ПАЕК» на Миколаївщині виростили та вже висадили в ґрунт розсаду капусти, кабачків, перцю, баклажанів, томатів, гарбузів, дині, кавунів різних термінів дозрівання. Після цього в закритому ґрунті планують вироститити 2 обороти огірків і томатів.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Сьогодні закінчуємо висаджувати розсаду перцю. Все що було нами посіяно в теплицях – висадили в поле. Посівна компанія по овочам закінчилась! Але робота в теплицях продовжується. На черзі – вирощування овочів закритого ґрунту. В цьому сезоні заплановано два обороти тепличних огірків та помідорів», – розповів про плани Юрій Кормишкін, засновник агрохолдингу.

У «ПАЕК» додають, що в агросезоні-2024 під вирощування плодоовочевої продукції як відкритого, так і закритого ґрунту відведено до 2 тис. га земельного банку компанії. Якщо в минулому сезоні основний акцент було зроблено на вітчизняний ринок, з метою посилення продовольчої безпеки країни, то в цьому сезоні компанія певну частку продукції власного виробництва буде експортувати на європейський ринок. 

Окрім того, значні інвестиції було направлено для зберігання плодоовочевої продукції в холодильниках та під холодом, механізовано окремі виробничі процеси, придбано власний авторефрижераторний транспорт для доставки продукції в торгівельні мережі.

Читайте також: Миколаївське підприємство анонсувало великі обсяги ранньої капусти