Овочі - Ягоди - Сад

Персиковий сад найкраще закладати навесні

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Персиковий сад найкраще закладати навесні

Сад персика в усіх зонах садівництва України найкраще закладати навесні – від березня і до початку квітня.

У саду, закладеному восени, саджанці не лише пошкоджуються низькими зимовими температурами, а й потерпають від зимового висушування. Особливо легко втрачають воду в зимові вітряні дні рослин з невизрілою деревиною.

За викопування зі шкілки слід стежити, щоб коріння саджанців не пересихало. Саджанці варто прикопувати й поливати навіть якщо йдеться про короткотривале оголення коренів. Перед садінням деревця бажано замочити у воді на 24 години.

Техніка садіння персика така сама, як і в інших плодових порід. Слід зважати на те, що він дуже чутливий до глибини занурення у ґрунт кореневої шийки. За садіння по старому плантажу коренева шийка саджанця повинна бути на рівні поверхні ґрунту, а по свіжому – на 3-5 см вище поверхні, бо після поливу ґрунт, а разом з ним і саджанець, осідає.

Кореневу шийку саджанців персика на підщепі мигдаль заглиблюють у ґрунт на 8-10 см, щоб уникнути підмерзання коренів у суворі безсніжні зими.

Після садіння дерева обов’язково поливають – для ущільнення й кращого прилипання ґрунту до коренів. Це захистить кореневу систему від можливого висихання.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями