Овочі-Ягоди-Сад

Перші чотири підприємства отримали гранти на сади

Перші чотири підприємства отримали гранти на сади

Міністерство аграрної політики та продовольства України видало перші чотири накази про надання гранту для закладання садів та ягідників на загальну суму 16,8 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

За останній місяць Ощадбанк опрацював заявки від 61 агропідприємства і в результаті передав на розгляд Мінагрополітики 40, із них: 33 – на розвиток садівництва, 7 – теплиць. Робочі групи міністерства вже опрацювали 23 заявки і за чотирма вищезгаданими погодили надання гранту. Наразі на розгляді перебуває ще 1 заявка на отримання гранту для створення або розвитку тепличного господарства та 16 – на закладку саду.

За словами міністра аграрної політики та продовольства Миколи Сольського, гранти з теплиць дозволяють агропідприємцям залучити до 7 млн грн, під закладання садів – до 10 млн грн. А загалом на програму держава виділить 16 млрд грн.

«Так в умовах війни Уряд закладає надійну платформу для підтримки економіки, яка дасть поштовх збереженню і створенню робочих місць, сплаті податків у державну казну. Агро завжди було драйвером розвитку української економіки. І сьогодні, у час постійних викликів для нашої країни, саме ця галузь може і готова стати основою для розвитку малого й середнього підприємництва в Україні», – зазначив він.

Гранти отримають:

  • ТОВ «Бонелет» (Одеська область, власниця – Олена Яцун);
  • ТОВ «Сад Переяслава» (Київська область, власники – Віктор Шеремета і Сергій Сиворко);
  • ТОВ «Органік Захід-груп» (Львівська область, власники – Роман Мельник, Юрій Чернобай і Тарас Калита);
  • ФГ «Житні лани» (Івано-Франківська область, власник – Володимир Чумбей).

Читайте також: Перші шість грантових проектів по садах вже у Мінагрополітики