Овочі-Ягоди-Сад

Окупанти планують скуповувати мелітопольську черешню по 10 грн/кг

Окупанти планують скуповувати мелітопольську черешню по 10 грн/кг

6 червня, в одному з сіл окупованого Мелітопольського району Запорізької області російські військові на нараді оголосили,  що готові скуповувати всю черешню не дорожче, ніж 10 грн/кг.

Про це під час в ефірі інформаційного марафону повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Він розповів, що окупанти «‎націоналізували»‎ ДП «‎Дослідне господарство «‎Мелітопольське»‎ Мелітопольської дослідної станції садівництва Інституту садівництва НААН України» – одне з провідних підприємств з вирощування черешні Мелітопольського району.

Також вчора в одному з сіл Мелітопольського району була проведена нарада російськими військовими, в якій вони сказали, що готові скуповувати всю черешню по не більше, ніж по 10 грн/кг.

«‎Вони пограбували вже фермерів тим, що вивозили зерно з їх сховищ, з елеваторів. Цей пограбунок вони майже закінчили, тому що вже все вкрали. Що стосується безпосередньо ягід, через те, що велика кількість вирощується безпосередньо малими фермерами, то їм складно їх пограбувати всіх, тому що це безліч дворів і їх треба ще якось знімати з дерева. Тому вони копійки готові платити за те, що знімуть з дерева»‎, – розповів Іван Федоров.

Читайте також: У Мелітополі збирають черешню для окупантів