Овочі-Ягоди-Сад

Нові томати чері мають довший термін зберігання

Селекціонери компанії HM.Clause у нових гібридах томатів чері зробили особливий акцент на терміні зберігання плодів, що особливо актуально під час коронавірусної кризи.

Про це повідомляє FreshPlaza.

«Теперішня криза значно вплинула на те, як часто споживачі відвідують точки роздрібної торгівлі продуктами харчування, а також як вони там здійснюють покупки. На цьому тлі роздрібні торговці продовольством повинні адаптувати свою пропозицію для контролю поставок та уникнення харчових відходів. Справжній виклик для відділу фруктів та овочів. Кращий асортимент сортів допоможе заохотити те, що пропонується, та підвищить привабливість відділу», – сказав  Мануель Феррер, фахівець із харчових ланцюгів із HM.Clause. 

Як відповідь на ці проблеми, компанія пропонує звернути увагу на нові гібриди: ​​Genio, Creativo & Dolcetini.

«Genio, Creativo & Dolcetini – чемпіони в нашому асортименті чері, і вони можуть бути доступні в секції з фруктами та овочами цілий рік. Завдяки адаптованості їх постачання та ідеальному терміну придатності вони також відповідають очікуванням споживачів, які хочуть більше ніж будь-які інші томати зі смаком, –  додає Мануель Феррер. – Споживання томатів чері постійно зростає в Європі, що не дивно, враховуючи сучасну поведінку споживачів: простота приготування, менше харчових відходів, здоровий перекус і  – вишенька (томат) на торті – діти люблять їх».

Читайте також:Європейці віддають перевагу невеликим томатам

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!