Овочі-Ягоди-Сад

Найбільший форум тепличників України відбудеться у Львові

<strong>Найбільший форум тепличників України відбудеться у Львові</strong>

Міжнародний практичний форум «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці» планує зібрати у Львові найкращих спікерів тепличної галузі з усієї України та закордонних спеціалістів.

Теплиця сьогодні — передній край овочівництва, стратегічна галузь, яка перебуває на піку релокації та перезавантаження після втрати значних тепличних площ на Півдні України.

З одного боку, у закритого ґрунту з’явилося друге дихання для розвитку на північніших територіях, а з іншого — внутрішній ринок ще далеко не насичений овочами, а серед тепличних за багатьма позиціями досі превалює імпорт, тому потенціал для розвитку — величезний. З третього боку, вся територія країни придатна для розвитку тепличного бізнесу, ним нині цікавиться велика кількість виробників — від маленьких фермерських підприємств до агрохолдингів, які вже вкладають кошти у тепличні проєкти. Нарешті, в Україні діє грантова програма на створення власної теплиці, яка може забезпечити мінімальні умови для стартапу.

Тому сьогодні важливо знати нюанси цього ринку, володіти технологіями захищеного ґрунту, розуміти, як правильно розпочати тепличну справу та як мати з неї прибуток.

Усе це обговорюватиметься на масштабному форумі «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці», який проведуть журнал «Садівництво по-українськи» та інформаційний аграрний портал AgroTimes.ua 19 червня у Львові.

На форум очікується велика кількість доповідачів — зокрема консультанти та експерти міжнародного рівня, які розкриють нюанси технологій закритого ґрунту — від закладання конструкцій до вирощування якісних овочів і фруктів. Представники компаній B2B розкажуть про сучасні тунелі, розсаду, засоби живлення та захисту рослин. Експерти та гравці ринку нададуть повну картину попиту на продукцію закритого ґрунту і дадуть поради щодо її збуту.