Овочі-Ягоди-Сад

На «Всеукраїнському дні картоплі» покажуть сорти, техніку та проведуть перемовини

На «Всеукраїнському дні картоплі» покажуть сорти, техніку та проведуть перемовини

На всеукраїнському дні картоплі «Картопляний блокчейн-2021», що відбудеться 26-27 серпня 2021 року на базі ФГ «Аделаїда» (с. Чулаківка, Херсонської області) обіцяють продемонструвати 76 сортів картоплі, продемонструвати новинки техніки для вирощування та доробки картоплі, провести перемовини між представниками торгівельних мереж, переробних підприємств, трейдерів і заводів із доробки картоплі та безпосередньо виробниками картоплі. А також за участі міністра агрополітики підпишуть меморандум з польськими картоплярами.

Про це повідомляють організатори заходу– Українська асоціація виробників картоплі та ТОВ «ДЛГ Україна».

Цьогоріч «Картопляний блокчейн» перетворився з традиційного для України Дня поля в 2-денну виставку. Під час неї можна буде ознайомитися з 76 сортами картоплі від 8-ми селекційних компаній, висадженими в полі, різними типами поливу, системами удобрення та захисту від низки агрохімічних компаній, поспостерігати за авіаоприскуванням та внесенням агрохімікатів дронами, ознайомитися з дією спеціалізованої картопляної техніки в полі. Справжньою родзинкою заходу стануть демонстрації вітчизняного промислового посадкового комплексу та лінії з доробки картоплі, що будуть представлені широкій аудиторії вперше. Свої пропозиції промисловим виробникам картоплі запропонують понад 60 В2В-компаній, які утворюють палаткове містечко.

Всеукраїнський День картоплі «Картопляний блокчейн-2021» підготував для учасників насичену ділову програму:

–    прес-конференція за участю Міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка та Першого заступника Міністра Тараса Висоцького. В її рамках буде підписано Меморандум про співпрацю та створення «Ініціативи Тримор`я Виробників картоплі» між Українською асоціацією виробників картоплі, Асоціацією Польської Федерації Картоплі та Польською Агенцією Інвестицій і Торгівлі, а також Меморандум про співпрацю між Міністерством аграрної політики та продовольства України, Херсонською обласною державною адміністрацією та Всеукраїнською асоціацією громад;

–    переговорну панель між представниками торгівельних мереж, переробних підприємств, трейдерів і заводів із доробки картоплі та безпосередньо виробниками картоплі. На ній відбудеться контрактування вирощеного врожаю та укладання попередніх угод на 2021-2022 МР;

–   конференцію «Реформування зрошення – запорука продовольчої безпеки України 2021» із виїзним круглим столом народних депутатів України та фахівців у зрошенні від провідних наукових установ України та представників В2В-компаній.

Основна польова частина заходу відбувається за традиційним сценарієм –поділ на екскурсійні групи, що відвідають 7 виставкових локацій, на яких зможуть похвалитися своїми знаннями в промисловому картоплярстві та отримати за це картопляні гроші – фріти. Згодом їх можна буде монетизувати на аукціоні, придбавши корисні подарунки та продукцію для ведення бізнесу.

Із детальною програмою заходу можна ознайомитися на сайті Української асоціації виробників картоплі.