Овочі-Ягоди-Сад

На Миколаївщині розширюється тепличний кооператив

На Миколаївщині розширюється тепличний кооператив

Сільськогосподарський кооператив «Оберіг-Агро»учасників АТО в Доманівській громаді на Миколаївщині розшириться з 5 теплиць до 19. 14 нових теплиць з опаленням дозволять прийняти в кооператив ще 15 людей до 18 наявних учасників.

Про це повідомляє «Суспільне. Миколаїв».  

Встановлення теплиць відбувається в рамках проєкту міжнародний проєкт CASE. Бюджет становить близько 800 тис. євро.

Також, зі слів менеджерки проєкту Ірини Воловик, жителям Доманівки й сіл громади роздали 1 100 наборів для вирощування овочів – насіння та засоби малої механізації. 

Важливою складовою проєкту є допомога жінкам, які живуть і працюють у сільській місцевості.

«Назва проєкту – насправді вона достатньо довга. Вона звучить, як “Проєкт, який забезпечує відповідь на агресію Росії проти України, шляхом підтримки продовольчої та енергетичної безпеки сільськогосподарських громад на півдні України, особливо для сільських жінок», – каже Ірина Воловик.

Перші 5 теплиць сільськогосподарський кооператив «Оберіг-Агро» побудував у співпраці з благодійним фондом «Ласка» завдяки допомозі міжнародних проєктів, що фінансував уряд Канади, каже голова кооперативу Володимир Федоренко.

«Уже третій рік ми вирощуємо овочі закритого типу, вирощуємо виключно органічним способом, без застосування хімічних препаратів. Зараз хочу сказати, що в умовах війни більша частина наших членів кооперативу – чоловіки – майже всі зараз воюють на Донбасі», – розповідає Володимир Федоренко.

Читайте також: «Сади Перемоги» допомогли ветеранському кооперативу з теплицею-розсадником