Овочі-Ягоди-Сад

«Маїс» розширив лінійку фруктово-овочевих соків

«Маїс» розширив лінійку фруктово-овочевих соків

Агропромислова компанія «Маїс» у 2017 році розпочала реалізацію нових фруктово-овочевих соків прямого віджиму. До яблучного, яблучно-гарбузового та яблучно-морквяного міксів, виготовлення яких почали 2015 року, тепер додався яблучно-буряковий.

Про це в інтерв’ю AgroTimes розповів директор плодоовочевого департаменту агропромислової компанії «Маїс» Олександр Самойленко.

Підприємство випускає фруктові та змішані соки під торговою маркою «Найсік». Для виготовлення напоїв використовує лише власну сировину.

«Ми знаємо смакові властивості яблук із нашого саду і можемо правильно їх поєднувати для приготування соків – так, щоб смак, колір, аромат та прозорість напоїв були збалансованими, ‒пояснив Олександр Самойленко.

Додаткові компоненти ‒ моркву, буряк, гарбуз – підприємство також вирощує самостійно.

У 2017 році компанія розширила й типи пакувань фруктово-овочевих соків прямого віджиму. До літрових скляних пляшок  додалися пляшечки ємністю 0,3 л та пакування типу Bag-in-Box (пластиковий асептичний мішок у картонному коробі).

«Пляшечки 0,3 л призначено для школярів і дошкільнят. Таку кількість соку зручно спожити за один раз, пляшечка не займає багато місця. Пакування зручне й спортсменам: сік містить лише натуральні компоненти і добре відновлює організм після інтенсивного тренування», ‒ зазначив Олександр Самойленко.

Натомість для кафе, ресторанів, для сімейних поїздок на природу започатковано розлив соків у пластикові асептичні пакети ємністю 3 та 5 л.  

«Кожен такий пакет обладнано дозатором і вкладено до картонного коробу – так, як це ми вже бачили у випадку з винами, ‒ розповів Олександр Самойленко. ‒ Сік у такій упаковці можна споживати поступово, адже дозатор із подвійним клапаном не пропускає повітря до середини ємності. Ціна соку в такому пакуванні у перерахунку на літр на 20% нижча за розлитий у скляну тару».

Довідка

Агропромислова компанія «Маїс» займається насінництвом повного циклу (основна діяльність), включно із доробкою насіння, м’ясним та молочним тваринництвом ВРХ. Має в обробітку близько 10 тис. га ріллі, розташованої на Черкащині. Під інтенсивні плодові сади відведено 170 га. Має сучасне холодильне сховище ємністю 5 тис. тонн. Врожай десертних яблук, зібраний компанією 2016 року, сягнув  5 тис. тонн.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!