Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Кистьові томати мінімізують упаковку

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Кистьові томати мінімізують упаковку

Завдяки кисті, на якій ростуть томати Sensera  від Hazera Seeds, виходить природна ручка для упаковки з шести плодів, лише обклеєних стрічкою. Це значно зменшує відходи упаковки.

Про це повідомляє Eurofruit.

Компанія Hazera Seeds розробила інноваційний сорт томатів разом із концепцією упаковки, призначеною для значного зменшення відходів. 

«Це сорт Sensera, який ідеально вписується в найпопулярніший британський формат томату, – розповів Ар’ян ван Стікеленбург, менеджер компанії. – Це ароматний, темно-червоний помідор з ідеальним співвідношенням кисло-солодкого. Найбільш особливими якостями є його зелені частини; вони товсті і стоять високо, вони мають свіжий вигляд і дуже довго тримаються на роздрібній полиці аж до тарілки споживача. Це надає продукції майже постійний свіжий вигляд. Я знаю, що ви не можете з’їсти зелену частину, але я впевнений, що це покращує споживчий досвід. Томат буде триматися на кисті сильно і виключно довго – до трьох тижнів».

Нова упаковка, хоч і поки що використовує пластикову стрічку, але вже економить приблизно 80% пластику в порівнянні зі звичайною упаковкою. 

Щоправда, виробники можуть дещо втрачати порівняно із повністю закритою упаковкою, але це компенсується преміальною ціною продукції, що асоціюється як місцева.

Читайте також: Селекціонери починають роботу над сортами томатів, стійких до вірусу ToBRFV

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ