Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Овочі - Ягоди - Сад

«Кременчуцька овочева фабрика» очікує зростання врожайності огірків до 50–55 кг на рік

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

ТОВ «Кременчуцька овочева фабрика» у новій теплиці площею 1 га встановила додаткове освітлення, завдяки чому світловий день для рослин збільшився до 17–18 годин. У зв’язку з цим на підприємстві очікують, що врожайність огірків зросте до 50–55 кг з м2 на рік.

Про це пише журнал «Плантатор».

«У старих теплицях з одного квадратного метра збираємо до 40 кг огірків на рік. Торік у новій теплиці площею 1 га встановили додаткове освітлення, завдяки чому світловий день для рослин збільшився до 17–18 годин. Очікуємо, що врожайність огірків зросте до 50–55 кг на рік, –– розповів директор товариства Сергій Шевченко. — Ми спеціалізуємося на вирощуванні огірків, помідорів, зелені та розсади для відкритого й закритого ґрунту. Постачаємо продукцію не лише в торговельні мережі Полтавської області, а й по всій Україні, зокрема, в супермаркети ТОВ «Фоззі груп».

Водночас директор підприємства зазначив, що в Україні ціна тепличних овочів зависока для середньостатистичного покупця.

«На жаль, теплична галузь в Україні перебуває в стані стагнації, –– поділився спостереженнями Сергій Шевченко. –– Навіть у Білорусі, де населення в 4 рази менше, ніж у нас, площі під овочами закритого ґрунту більші, ніж в Україні. Для переважної більшості українців помідор чи огірок узимку –– розкіш, а не продукт повсякденного споживання».

ТОВ «Кременчуцька овочева фабрика» –– найбільший на Полтавщині виробник овочів закритого ґрунту. Має понад 6 га теплиць.

Читайте також: Уманський тепличний комбінат зменшив споживання газу вдесятеро

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!