Із бур’янами на броколі бореться кальцієво-азотне добриво
Польський фермер Гжегож Олейнічак бореться із бур’янами на полі броколі за допомогою добрива Perlka (цианамід кальцію), яке є джерелом кальцію та азоту для культури, і до того ж знищує бур’яни та зменшує активність шкідників.
Про це повідомляє журнал «Плантатор».
Зазначається, що цианамід кальцію – перевірений метод боротьби з бур’янами на цій фермі. Під час вирощування броколі його використовують через 2–3 тижні після посадки рослин, вносять у рядки приблизно 200 кг/га культиватором з додатковим пристосуванням для внесення добрив.
«Це добриво є джерелом кальцію та азоту повільної дії для рослин. Крім того, під впливом вологи цианамід кальцію, що міститься в ньому, перетворюється на дициандіамід, який знешкоджує насіння бур’янів, збудників хвороб та шкідників. За вирощування броколі або білоголової капусти таке добриво чудово працює, а як додатковий ефект — поле звільняється від бур’янів і зменшується активність ґрунтових шкідників, а також тих, які певні цикли розвитку проходять у ґрунті. У господарстві вважають його доволі ефективним для боротьби з капустяною мухою», – пояснюється у статті.
Читайте також: Фермер скоротив витрати на вирощування броколі на 70-80%