Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

«Фруктона-ВН» запускає потужне виробництво фруктових наповнювачів

«Фруктона-ВН» запускає потужне виробництво фруктових наповнювачів

Підприємство ТОВ «Фруктона-ВН», що на Вінниччині, найближчими днями запускає новостворений цех фруктових наповнювачів. Продукцію експортують і до країн Європи. Наприклад, у віденських штруделях начинка з вінницьких яблук.

Про це повідомляє «Вінниця.інфо».


«На сьогодні по Україні не вистачає переробних потужностей, – розповів директор ТОВ «Фруктона-ВН» Костянтин Кузьменко. – Тому цей завод – це те місце, куди фермери можуть привезти свою продукцію на переробку. Ми надаємо лише послуги. Фермерські господарства та ті контракти, які вони виконують за рахунок продукції, – це і внутрішній ринок, це і експорт в країни Східної та Західної Європи.

Ми просунулися далі і починаємо більш глибоку переробку. Це не тільки заморожування, це і новий цех фруктових наповнювачів, який буквально з дня на день запускатиметься».


На думку начальника департаменту агропромислового розвитку та екології Вінницької ОДА Миколи Ткачука, переробка продукції зможе використати залишки сільгосппродукції, дасть змогу за кращимицінами реалізовувати свою продукції дрібним виробникам ягід, фруктів та овочів.


Читайте також:Через подорожчання яблук переробники можуть призупинити закупівлі, – експертка