Експерт назвав підводні камені зберігання капусти

Якщо білоголова капуста навантажується у контейнер для зберігання «з гіркою» – це збільшує обсяг зберігання в одній і тій камері, проте не працює на якість – нижчі шари скоріше псуються. Також можливе пошкодження при навантаженні в контейнери, погане провітрювання.
Про це у своїй статті для журналу «Плантатор» написав Павло Булгаков, міжнародний консультант із зберігання плодоовочевої продукції.
«У процесу завантаження капусти білоголової у контейнери є й інші підводні камені, – зауважує він. – Укладання транспортером, організоване неправильно, коли люди не встигають укладати качани у контейнер і ті просто сипляться з нього, також може тягнути за собою втрати якості».
Ще одним ключовим чинником якості капусти експерт називає вибір тари. Для капусти краще використовувати ширші контейнери – вони забезпечують якісніше продування продукції, радить пан Булгаков. В результаті остання краще отримує та віддає продукти життєдіяльності (температуру, вологу, газове середовище), а загальні витрати на контейнери більшого розміру будуть меншими.
Читайте також: Для капусти краще мати незрізаний запас кочериги