Овочі-Ягоди-Сад

Два господарства на Львівщині отримали ґранти на ягідники

Два господарства на Львівщині отримали ґранти на ягідники

За урядовою програмою «єРобота» ТзОВ «Агрофрутіка Бишків» Львівського району та ТзОВ «Органік Захід-Груп» Червоноградського району на Львівщині отримали ґранти на насадження плантації лохини.

Про це повідомляють у Львівській обласній військовій адміністрації.

Зазначають, що загальна площа нових насаджень по обох грантах становить 46,18 га. Погоджені суми грантів відповідно 8 млн 472 тис грн та  6 млн 250 тис гривень.

«Львівщина одна з 9 областей, яким на даний час погодили заявки, зокрема на вирощування такої брендової культури як лохина. Вирощування цієї культури започаткували чотири роки тому, і  на сьогодні площі її насаджень у 18 суб’єктів господарювання в області складають 56 га. Площі відносно невеликі, і коливаються від 0, 5 га до 14 га. Загальна сума грантів по обох заявках складає 23% всієї погодженої суми по Україні, за  рахунок яких площі вирощування цінної ягоди збільшаться ще на 82%», –  прокоментувала керівниця департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.  

Нагадаємо, що основною умовою для учасників програми є створення робочих місць, а Програма передбачає співфінансування: від 30 % власних коштів  – забезпечує її учасник, а 70 % – держава. Цими коштами можна оплатити будь-які витрати, які пов’язані з погодженим проектом висадки насаджень. 

Читайте також: Сімейна ферма з Прикарпаття отримала грант на 1,3 га лохини