Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Ціни на овочі вирівнюються між регіонами

Стабільна погода дає змогу покращити логістику. У регіонах з високими цінами на овочі спостерігалося їх зниження. Наприклад, у Львові подешевшали майже всі овочі борщового набору, окрім капусти.

Про це свідчить моніторинг AgroTimes.

Так, на львівському гуртовому ринку «Шувар» найбільше подешевшав буряк – на 17% – до 5 грн/кг. На 6% знизилася ціна на цибулю – до 4.5 грн/кг. На 5% подешевшала морква – до 5.5 грн/кг. На 3% стала дешевшою картопля – 7.50 грн/кг.

На одеському гуртовому ринку «Початок» ціни на «борщові» овочі не змінилася. Картопля коштує – 9-11 грн/кг. Капуста – 4-4.5 грн/кг, цибуля – 4-5.5 грн/кг, буряк – 6-7.5 грн/кг, морква – 6.5 -7.5 грн/кг.

На найбільшому фермерському ринку півдня – «Неждана» – у селі Великі Копані на Херсонщині ціни на овочі теж тримаються у звичних діапазонах. Морква – від 3 до 5 грн/кг, буряк – 5 грн/кг, цибуля – 3-4 грн/кг,  картопля – 9 грн/кг, капуста – 3-3.5 грн/кг.

На київському гуртовому ринку «Столичний» картопля коштує 9 грн/кг, буряк – 4.5 грн/кг, цибуля – 3.8 грн/кг, морква – 4.5 грн/кг, капуста – 6 грн/кг.

На ринках збільшилася кількість імпортної картопля, як столової, так і насіннєвої. Редиску продають не тільки в пучках, але й на вагу. У Великих Копанях та Одесі за 1 кг коренеплода просять від 40 до 55 грн.

Читайте також: Фрукти та овочі в лютому подорожчали, – Держстат

Журнали