Овочі-Ягоди-Сад

Черкаським овочівникам не вистачає пального

Черкаським овочівникам не вистачає пального

Одне з черкаських сільськогосподарських овочевих підприємств може втратити вирощений урожай через відсутність пального. Без нього трактори не можуть обробити землю чи зібрати врожай, розповів агроном Руслан Величко.

Про це повідомляє «Суспільне|Черкаси»

У господарстві достигла капуста, суниця садова. Але вивезти продукцію не можуть, бо економлять пальне.

«Ситуація склалася катастрофічна. Ми використали весь свій бюджет на те, щоб проплатити за пальне. І через дуже великі черги ми не зможемо відправити трактори по місту його шукати, щоб заправити. Дають по 20 літрів, а для трактора 20 літрів – це тільки, щоб з’їздити туди», – прокоментував Руслан Величко.

Господарство вирощує на 50 га овочі борщового набору та суницю.

«Тут і буряки, цибуля, морква. Першою серед ягід достигає полуниця. Втім, тепер все це може і не потрапити до споживачів. Якщо і надалі буде така ситуація, ми просто зупинимося: не зможемо ні обробити, ні зібрати, ні внести добрива. Все почне пропадати. З магазину до нас по продукцію не приїдуть, і відвезти ми не можемо, бо в нас немає пального», – пояснив агроном.

Начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець запевнив, що протягом 10 днів питання з пальним для аграріїв вирішать. Ціна його буде вищою, але за об’єми дизпального будуть достатні.

Читайте також: Прикарпатські фермери ризикнули й посадили томати й кавуни