Овочі-Ягоди-Сад

Агроном інноваційної компанії розповість про вирощування фундука

Агроном інноваційної компанії розповість про вирощування фундука

Євген Лайтер, головний агроном фундукового саду компанії «Галс Агро» (Київська обл.), відповідає за 400 га напевно найбільш інноваційної горіхової плантації в Україні. 22 листопада у Львові на Міжнародному практичному форумі «Інтенсивний сад: зерняткові, кісточкові, горіх» він розповість про виробництво фундука високої якості для світового та внутрішнього ринків.

Про це повідомляють організатори заходу.

«Ефективності виробництва можна досягти, тільки якщо ти повністю контролюєш процес, коли бачиш критичні точки, розумієш, де можна витратити зайве, а де зекономити та не втратити», – вважає агроном, який може самотужки обрізати 70 га саду за день.

«Галс Агро» використовує інтенсивні схеми посадки, експериментує з формуванням кущів, висотою штамбу, впроваджує механізацію процесів, використовуючи сучасні засоби аж до дронів. А ще «Галс Агро» планує стати кооперативним центром у районі, що дасть можливість сусіднім фермерам піти у вирощування фундукових садів із гарантованою реалізацією своїх майбутніх урожаїв.

Організатори форуму – журнал «Садівництво по-українськи» та сайт AgroTimes радять не пропустити доповідь Євгена Лайтера, який розповість про вирощування фундука за італійськими технологіями, кооперацію та кластеризацію фундукової галузі.

Ознайомитися з програмою форуму та зареєструватися для участі можна на спеціальному сайті: «Інтенсивний сад: зерняткові, кісточкові, горіх».