Овочі-Ягоди-Сад

20 виноробень будуть представлені на фестивалі вина в Києві

20 виноробень будуть представлені на фестивалі вина в Києві<br>

Фестиваль українських вин Brave Wine відбудеть 7-8 жовтня відбудеться в столиці на території бару «Вогник» та клубу Arsenal XXII, біля метро Арсенальна. Працюватиме виставка «Нерозказана історія українського виноробства», свою продукцію представлять 20 провідних українських виноробень нової хвилі з різних регіонів України.

Про це повідомляється на сторінці заходу в Фейсбук.

Організатори зазначають, що як і минулого року, подія пройде в безпечній локації з укриттям. На стендах учасників будуть безкоштовні дегустації, працюватиме Школа вина з лекціями та дегустаціями. 

Також буде організована фотовиставка «Нерозказана історія українського виноробства», приурочена до виходу книги про українське вино авторства Сергія Клімова, видавництва «Ukraïner».

Також обіцяють крафтові смаколики та смачні фудкорти з українськими стравами; аукціон рідкісних українських вин та музичну програму.

«Традиційно частина коштів з вхідних квитків та благодійних аукціонів в рамках фестивалю буде передана на підтримку наших захисників, – зауважують організатори. – Цього разу ми допомагаємо благодійному фонду Лелека-України (Leleka Foundation), які з перших тижнів повномасштабної війни і до сьогодні забезпечують наших медиків засобами, що рятують життя».
Вартість квитків на 1 день без келиха у передпродажі – 200 грн; у день заходу – 250 грн.

Вартість квитка з келихом на 1 день: у передпродажі – 350 грн; у день заходу – 400 грн.

Читайте також: На Lviv Art and Wine weekend підтримають українських митців і виноробів