Головне:

Виставка «SPACE 2014», вересень 2014 року

Поділитись:

Провідний салон з тваринництва, який відбувся 16-19 вересня в м.Ренн (Франція), був покликаний продемонструвати досягнення та розвиток галузі тваринництва як у Франції та і в цілому в Європі. Будучи однією з найбільших європейських спеціалізованих виставок з тваринництва в Європі, салон показав позитивну динаміку розвитку галузі та став професійним майданчиком для спеціалістів тваринництва багатьох країн світу. В цілому 114718 відвідувачів, із яких 13350 відвідувачів із закордону та 1427 експонентів із, яких 457 зарубіжні компанії із 36 країн прийняли участь у салоні, який займає площу 68000 м2, що на 500 м2 більше від попереднього року. Інтерес з боку зарубіжних відвідувачів значно зріс до виставки, делегації з 118 країн з усіх континентів світу відвідали SPACE. Серед експонентів та відвідувачів були присутні фахівці з України, які представляли підприємства в галузі свинарства та молочного ВРХ. Спеціалісти-тваринники мали можливість відвідати та ознайомитись з передовими рішеннями та досягненнями у напрямках свинарства,  птахівництва, молочного та м’ясного ВРХ.  Високі досягнення французької генетики м’ясного та молочного ВРХ були продемонстровані широкій аудиторії відвідувачів на протязі чотирьох днів під час Open SPACE, на якому 41 фермерcьке господарство з 32 регіонів Франції, які спеціалізуються на  генетиці,  представили сотні тварин різних порід ВРХ , серед яких були породи м’ясного ВРХ: Салерс, Аквітанська світла, Гасконська, Шаролезька, Лімузинська, Обрак; молочного ВРХ: Сіментал, Тарантез, Гольштейн,  Монтбельярд, Абонданс,  Нормандська порода. Яскраво пройшла демонстрація породи Гольштейн в окремому конкурсі в якому взяли участь понад 100 найкращих тварин з 9 регіонів Франції. BreedЕvent представив понад 550 найкращих тварин молочного та м’ясного скотарства і 150 овець.  

Були організовані відвідування господарств регіону Бретань, де безпосередньо займаються свинарством, птахівництвом, крільництвом, вівчарством, розведенням м’ясних та молочних ВРХ, для ознайомлення з особливостями утримання та розведення тварин.

На виставці були представлені стенди компаній, які спеціалізуються на генетиці, гігієна та здоров’я тварин, обладнання для доїння та зберігання молока, корми та кормові добавки, послуги для тваринництва, засоби запліднення, сільськогосподарська техніка, трактори, техніка для оброблення грунту та збирання кормів, лінії роздачі кормів, тваринницьке обладнання, будівництво, енергетика в сільському господарстві.

Цьогорічний салон продемонстрував збільшення виставкової площі під сільськогосподарську техніку.  На виставці була представлена насичена програма тематичних семінарів та конференцій. Компанії, які представляли на виставці нові рішення та розробки, прийняли участь у конкурсі інновацій INNOV`SPACE, який користується високою популярністю та повагою  як серед компаній учасників так серед фермерів. Всього в конкурсі прийняло участь 166 підприємств. Група незалежний суддів, до якої ввійшли представники INRA, Технічного інституту, INPI, ANSES та Аграрної Палати, відзначили 49 найкращих інноваційних продуктів, переможці яких були відзначені нагородою INNOV`SPACE. Щорічну нагороду отримають підприємства, які впроваджують інновації в обладнання ферм, годівлю та зворові тварин, екологію підприємств та умови праці працівників.

 

Поділитись: