Елеватор
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Елеватор

Зростання обсягу перевезень зерна залізницею випередило ріст врожаю - Рязанцев

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Дерегуляція вагонної складової та  маршрутизація перевезень УЗ сприяли тому, що зростання обсягів перевезень зернових залізничним транспортом випередило ріст врожаю. Про це заявив директор з розвитку бізнесу АТ “Укрзалізниця” Андрій Рязанцев на своїй сторінці у Facebook.

«Маршрутизація оптимізувала операційну модель УЗ, а дерегуляція призвела до насичення ринку зерновозами та оновлення парку завдяки інвестиційній привабливості для приватного капіталу», – наголосив він.

В той же час директор з розвитку держмонополії, що наразі скорочує власний парк хопперів-зерновозів, застерігає від подальшого збільшення приватного парку, оскільки це створюватиме ризики пропускної здатності інфраструктури та загрожуватиме конвенціями.

«Покращення планування поступово максимізує ефективність використання наявних тягових ресурсів Укрзалізниці та операційну ефективність інших учасників ринку. Вихід на ритмічне перевезення зернових 12 місяців на рік може дати збільшення перевезень до 60 млн тонн на рік існуючим тяговим та вагонним парком. Різниця у вартості перевезень у періоди міжсезоння та пікові місяці дає економічне підґрунтя учасникам ринку для інвестування у потужності для зберігання зернових та для більш тривалого зберігання врожаю», – зазначив Рязанцев.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!