Елеватор

Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна

Фото rivnepost.rv.ua

Елеватор ТОВ «Агрохолдинг Зоря», що входить до складу Групи компаній VITAGRO,  завершує реалізацію продукції,  пише «Рівне вечірнє».

Загалом на елеватор в минулому році надійшло майже 40 тисяч тонн зерна, зокрема, це соняшник, соя, кукурудза, пшениця та ячмінь. На даний час його вже майже реалізували. Зараз елеватор відвантажує останні тонни кукурудзи та сої. За день — 10-12 вагонів якісної кукурудзи.

«Торік ми отримали півтора мільйона інвестицій на реконструкцію, завдяки цьому зробили нову завальну яму, очисний комплекс, придбали потужну очисну машину. Також ми відновили частину складів. А після реалізації всієї продукції будемо готувати елеватор до сезону урожаю 2020 року. Вже є плани невеликої реконструкції, щоб збільшити площі для зберігання продукції», – розповів завідуючий елеватором  Володимир Якута.

Видання підкреслює, що елеватор ТОВ «Агрохолдинг Зоря» – один з кращих в області. На підприємстві постійно дбають про свою репутацію як надійного партнера та про довіру клієнтів, впроваджують нові технології та забезпечують якісне зберігання продукції.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!