Елеватор
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Елеватор

Земельну ділянку під Братолюбівським елеватором хочуть повернути в держвласність

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Ухвалою господарського суду Херсонської області відкрито провадження у справі за позовом керівника Каховської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Херсонської обласної державної адміністрації до акціонерного товариства про скасування запису про державну реєстрацію права власності та повернення земельної ділянки площею 14,5 га вартістю 5 млн. грн. до державної власності.

Як зазначається в повідомленні Херсонської облпрокуратури, підставою звернення прокурора до суду стало незаконне оформлення відповідачем за собою права власності на земельну ділянку для обслуговування комплексу будівель та споруд Братолюбівського елеватору, що знаходиться на території Горностаївського району Херсонської області.

Братолюбівський елеватор має потужність з одночасного зберігання зерна 165 тис. тонн і входить до структури ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація  України».  

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!