Елеватор

Збитки «Укрзалізниці» через незбереження зернових вантажів збільшилися у 4,5 рази

За підсумками півріччя збитки «Укрзалізниці» через незбереження зернових вантажів збільшилися у 4,5 рази (з 915 тис грн до 4 091 тис грн).

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив заступник директора Департаменту з комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачьов.

За його словами, зернові вантажі зайняли друге місце в структурі збитків «Укрзалізниці» через незбереження вантажів з часткою 23%. На першому місці залишається вугілля і кокс, частка яких в структурі збитків з 89% зменшилася до 60%.

«Кількість складених комерційних актів через незбереження вантажу (на відповідальність УЗ) збільшилася на +365 актів (з 3265 до 3530 актів)», – зауважив Валерій Ткачьов.

Він також повідомив, що 4184 матеріалів щодо незбереження вантажів  було спрямовано в Нацполіцію. Але по 224 матеріалам (5%) відмовлено в кримінальному провадженні, по 1 666 матеріалам (40%) не отримано жодної відповіді, тобто кримінальні справи не відкриті.

Нагадаємо, через дефіцит зерновозів ринкові ставки плати виросли до 1 тис. грн/добу.  Також ми писали, що «Укрзалізниця» розподілятиме зерновози на аукціонах.