Елеватор

З аукціону продадуть елеваторний комплекс на Миколаївщині

Фото з інтернет-сторінки аукціону

На електронному аукціоні OpenMarket (ДП «Сетам») виставлено на продаж елеваторний комплекс для зберігання зернових культур у Миколаївській області.

Як зазначається на сторінці аукціону у Facebook, комплекс введений в експлуатацію у 2012 році і розташований на орендованій земельній ділянці площею 2,84 га за адресою за адресою Миколаївська обл., Кривоозерський р-н, с. Берізки, вул. Центральна, 1-а.

Загальний обсяг зберігання на елеваторі складає 84,7 тис. куб. метрів або 65 тис. тонн зернових. Підприємство може приймати і відвантажувати 4,4 тис. тонн зерна щодобово.

Лот буде реалізовано на редукціоні (процедура проведення електронних торгів з пониженням ціни) з граничною вартістю в 112,9 млн грн при початковій ціни 146,8 млн грн. Торги заплановані на 15 лютого 2021 року. На разі заявки на участь в торгах подали 3 учасники.

Це не перший досвід OpenMarket з продажу об’єктів зернозберігання. В січня 2020 роки на торги на аукціоні виставлялося аналогічний за потужністю елеватор на Дніпропетровщині.