Елеватор
Головне:
Елеватор

Впровадження УЗ графікових маршрутів збільшить обсяг зернових перевезень на чверть

«Укрзалізниця» в поточному році наростила зернові перевезення на 23% і перевозить до 4 млн. тонн на місяць. З впровадженням маршрутних поїздів, що рухатимуться за графіком, компанія має намір збільшити щомісячний обсяг перевезень зерна до 5 млн. тонн.

Про це заявив директор з розвитку бізнесу «Укрзалізниці» Андрій Рязанцев під час II Саудівсько-Українського аграрного бізнес-інвестиційного форуму, повідомляє Latifundist.com.

«Сьогодні потужності навантаження потенційно повинні бути більше. У нас збільшилася кількість до 12 тис. штук вагонів, які не встигають розвантажуватися в наших портах. Цього року пропонуємо ринку маршрутні відправки переводити в режим графіка. Це дає можливість розуміти час відправки вантажу зі станції і час прибуття в порт. Ця система діє в Україні при пасажирських перевезеннях. Ми тримаємо всі інші вантажі, пропускаємо вперед зернові. Ввели таку модель перевезення в листопаді і сподіваємося з 4 млн. тонн вийти до 5 млн. тонн перевезень в місяць », – зазначив Андрій Рязанцев.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали