Елеватор

Вінницька птахофабрика отримала від громади згоду на будівництво пташників

Вінницька птахофабрика отримала від громади згоду на  будівництво пташників

Громада села Четвертинівка (Вінницька область) на громадських слуханнях підтримала проект будівництва пташників Вінницької птахофабрики, що входить до агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП).

Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

Переважна кількість мешканців села проголосувала за розроблення дозвільної документації для будівництва на землях Четвертинівської сільради бригади з вирощування курчат-бройлерів Вінницької птахофабрики.

Незважаючи на непрості стосунки між громадою села Четвертинівка та підприємствами МХП у минулому, Вінницькій птахофабриці вдалося налагодити діалог та партнерські стосунки із населенням, активістами та громадськими організаціями, зазначається у повідомленні. Зазначається, що це стало можливим завдяки політиці прозорості, відкритості та доступності до інформації.

Під час слухань директор птахофабрики «Вінницький бройлер» Ігор Лещенко презентував попередній ОВНС (Оцінка впливу на навколишнє середовище) – документ, підготовлений з урахуванням усіх аспектів та особливостей потенційного будівництва. ОВНС включає оцінку впливу на флору і фауну місцевості, соціально-економічне середовище й історико-культурну спадщину і багато інших аспектів, важливих для мешканців регіону.

AgroTimes
 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!