Вінницька птахофабрика отримала від громади згоду на будівництво пташників
![Вінницька птахофабрика отримала від громади згоду на будівництво пташників](https://agrotimes.ua/uploads/images/1513261738_13912305_1670837409902847_6943521334855557089_n.jpg)
Громада села Четвертинівка (Вінницька область) на громадських слуханнях підтримала проект будівництва пташників Вінницької птахофабрики, що входить до агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП).
Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.
Переважна кількість мешканців села проголосувала за розроблення дозвільної документації для будівництва на землях Четвертинівської сільради бригади з вирощування курчат-бройлерів Вінницької птахофабрики.
Незважаючи на непрості стосунки між громадою села Четвертинівка та підприємствами МХП у минулому, Вінницькій птахофабриці вдалося налагодити діалог та партнерські стосунки із населенням, активістами та громадськими організаціями, зазначається у повідомленні. Зазначається, що це стало можливим завдяки політиці прозорості, відкритості та доступності до інформації.
Під час слухань директор птахофабрики «Вінницький бройлер» Ігор Лещенко презентував попередній ОВНС (Оцінка впливу на навколишнє середовище) – документ, підготовлений з урахуванням усіх аспектів та особливостей потенційного будівництва. ОВНС включає оцінку впливу на флору і фауну місцевості, соціально-економічне середовище й історико-культурну спадщину і багато інших аспектів, важливих для мешканців регіону.
Додати коментар