Елеватор

«Варіант Агро Буд» виконує кілька великих замовлень на 32-метрові силоси

Плоскодонні силоси виробництва харківського ТОВ «Варіант Агро Буд», які мають діаметр 32 метри, наразі є одними найбільш затребуваних моделей елеваторного обладнання виробника. Про це  AgroTimes розповів директор компанії Олексій Грушко.

«Наразі в нашому портфелі налічується кілька великих замовлень на силоси цієї серії. Найбільше – для нового елеватора в Сумській області, який наразі будується і буде готовий прийняти перше зерно влітку 2020 року. Це трейдерський елеватор на 100 тис. тонн одночасного зберігання, туди ми поставимо 8 своїх силосів діаметром 32 метри», – повідомив директор.

Найближчими за терміном виконання замовленнями, за словами Грушка, є поставка 32-метрових силосів на два елеватори в Західній Україні – для кожного з них буде виготовлено по 4 «банки», і на підприємство з переробки соняшника в Чернігівській області, яке будує склад для зберігання сировини місткістю 80 тис. тонн.

Силоси діаметром 32 метри – чи не найбільші, які пропонуються на вітчизняному ринку елеваторного обладнання. ТОВ «Варіант Агро Буд» серійно виготовляє дванадцять моделей 32-метрових силосів висотою від 20,8 до 33,4 метрів і місткістю зберігання 9,1-17,2 тис. тонн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!