Елеватор

В УЗ пояснили, за яких умов можна транспортувати зерно у напіввагонах

В УЗ пояснили, за яких умов можна транспортувати зерно у напіввагонах

АТ «Укрзалізниця» дозволяє і надалі перевезення зерна у напіввагонах (відкритому рухомому складі) за умови виконання вимог розміщення та кріплення вантажу у вантажному вагоні.

Про це у Телеграм-каналі «ЖД Логистика» повідомив заступник директора Департаменту з комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов.

Він уточнив, що АТ «Укрзалізниця» забороняє розміщувати та кріпити вантаж у напіввагоні з порушенням вимог СМГС, Додаток 3 «Технічні умови розміщення і кріплення вантажів», тобто з порушенням вимог прийнятих ОСЖД (міжнародне об‘єднання залізниць).

Що саме порушують деякі відправники:

використовують для закріплення укриття /тентів зовнішні деталі кузова напіввагону, які для цього не пристосовані (порушення вимог СМГС, Додаток 3; глава 1 Малюнок 15- де конкретно визначено розміщення пристроїв для ув‘язуваня вантажу у напіввагоні (ПВ), це частина конструкції напіввагона);

захисне укриття прикріплюється до вагону способом, який не виключає можливість його відриву та парусність на шляху прямування (порушення вимоги п.4.2. Глави 14 Додатку 3 СМГС);

використовують для кріплення укриттів/тентів ув’язки одноразового використання та інше.

Нагадаємо, УЗ заборонила перевезення зерна у піввагонах з «неналежним кріпленням укриття».