Елеватор
Головне:
Елеватор

В KMZ виготовляють силоси для країн Балтії

В KMZ виготовляють силоси для країн Балтії

KMZ Industries виготовлятиме силоси для латвійської та естонської компаній.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії.

«Саме контрактами із країнами Балтії ми розпочали цьогорічну співпрацю із зовнішніми ринками, – розповідає Сергій Блінов, керівник експортного напрямку KMZ Industries. – Рік відкрили підписанням невеликого контракту із Латвією: замовник вже більше десяти років експлуатує силоси англійського Brice-Baker, чиї виробничі лінії та інтелектуальні розробки KMZ Industries придбав у 2012 році. Компанія мала намір замовити ще один такий самий силос, тож відшукала нас на виставці AGRITECHNICA в Ганновері. При виготовленні обладнання наші конструктори врахували всі індивідуальні побажання замовника – зокрема, передбачили внутрішні сходи в силосі та ін».

Також у KMZ Industries повідомили про контракт для естонської агрокомпанії, згідно із яким буде виготовлено 3 силоси з лінійки BBK об’ємом 752 м куб. на 602 тонни кожний. Загальна ємність зберігання становитиме 1806 тонн.

«Компанія-замовник займається вирощуванням зернових, у тому числі нішових, а також їхньою переробкою. Силоси нашого виробництва тут використовуватимуть для зберігання ріпаку. Поставка 3 силосів для естонської агрокомпанії планується вже в кінці червня, і це буде наша перша інсталяція в цій країні», – додав Сергій Блінов.

Він також нагадав, що минулого року завод KMZ Industries отримав сертифікати CЄ на обидві лінійки виготовлюваних силосів: СМВУ та ВВК, зерносушарку Brice-Baker та все транспортне обладнання.

«Європейський сертифікаційний орган підтвердив відповідність продукції вимогам відповідних директив ЄС, що дозволяє використовувати її на території країн Євросоюзу», – зауважив він.

Нагадаємо, KMZ постачатиме обладнання для припортового елеватора у Миколаєві. Також ми раніше писали, що обладнання KMZ експлуатується на більше, ніж 5 тис. об’єктів.