Елеватор

USAID закупило максібеги для компанії-експортера зерна

USAID закупило максібеги для компанії-експортера зерна

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» закупив для компанії-агроекспортера «Agromino» 250 мішків для транспортування зерна.

Про це повідомляє пресслужба Проєкту.

Виробник мішків – ТОВ «Arivapak» – доставив першу партію мішків – максібегів – 50 штук на елеватор «Agromino» у Харківську область. Решту мішків виробник планує поставити до кінця лютого.

Компанія «Agromino» є одним із ланцюжків у забезпеченні стабільного експорту зерна з України. На елеваторі зерно завантажують у ці мішки та відправляють вагонами «Укрзалізниці» на експорт.

Максібеги – авторська розробка «Arivapak», об’ємом 14 тонн. Такі понад 10 років використовують у країнах Європейського Союзу та США для транспортування сипучих вантажів. Але для України використання їх для перевезення зерна – це нова технологія.

Мішки виготовлені із полімерної тканини, гарантують герметичність вантажу (зерна) та його захист під час транспортування. Цю технологію використання мішків Проєкт USAID планує розповсюджувати серед інших агровиробників, щоб збільшити економічні показники у зерновій логістиці, що дуже важливо для зміцнення економіки України під час повномасштабного вторгнення росії.

Нагадаємо, USAID допомогло у створенні цілодобового Центру підтримки виробничих підприємств. Також ми писали, що херсонський агровиш отримав від USAID методології для майбутніх фахівців із землеустрою.