Елеватор

За 30 днів війни залізницею перевантажено понад 667 тис. тонн зернових

За 30 днів війни залізницею перевантажено понад 667 тис. тонн зернових

АТ «Укрзалізниця» за 30 днів війни відвантажила понад 667 тис. тонн зернових й наразі спостерігається тенденція щодо збільшення обсягів обробки таких вантажів.

Про це під час онлайн-наради повідомив заступник директора Департаменту з комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачьов.

За його словами, «Укрзалізниця» за 30 днів війни відвантажила 7 млн 661 тис. тонн вантажів.

«При цьому зернових відвантажили 667 тис. 320 тонн», – уточнив Валерій Ткачьов.

Він уточнив, що щодобове відвантаження зернових становить близько 30 тис. тонн, в той час коли загальне добове відвантаження сягає 256 тис. тонн й вже відслідковується тенденція щодо збільшення навантаження.

«Частково відвантаження йдуть для задоволення внутрішніх потреб, а частина йде на експорт», – уточнив Валерій Ткачьов.

В середньому «Укрзалізниця» передає по 12-и залізничним прикордонним переходам від 116 до 122 вагонів щодоби. За останній час цей показник зріз майже до 300 вагонів. Зокрема, за його словами, збільшується й передача зернових вагонів на західних переходах.

«Поступово завантаження й перевезення відновлюються. З початку місяця по зернових ми збільшили перевантаження з 7 тис. тонн на день до майже 45 тис. тонн», – додав Валерій Ткачьов.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» спростила порядок вантажних перевезень. Раніше в «Укрзалізниці» розповіли про альтернативні шляхи експорту агропродукції.