Елеватор

«Укрзалізниця» у вересні скоротила перевезення зерна на 25%

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У вересні обсяг перевезень зернових залізничним транспортом знизився на 25,6% (до 2,9 млн тонн) відносно серпня поточного року і на 14,7% відносно вересня 2019 року.

За інформацією Zernovoz.ua,  скорочення перевезень відбулось за рахунок зниження темпів експорту сільгосппродукції. Також відбувся перерозподіл зернового трафіку на користь автотранспорту.

Також, згідно експертних розрахунків покриття,  залізничним транспортом поставок зернових до портів склало 64,4% ,тоді як в серпні цей показник становив 80%. Крім того, змінилась структура вантажопотоку за напрямками, питома вага експорту знизилась до 86,7% проти 91,8% у серпні, в той же час зросла частка внутрішніх перевезень до 13,1%.

Серед зернових вантажів і продуктів їх переробки, що були перевезені залізницею у вересні, найбільшу частку зайняла пшениця – 58,1%. Така значна частка в структурі вантажів пояснюється активними експортними відвантаженнями зернової, які в вересні склали 3,7 млн. тонн, що відповідає показникам минулого року для відповідного періоду.

Читайте також: «Укрзалізниця» розробляє формулу економічно обґрунтованих тарифів, Обсяги перевезення зерна залізницею за вісім місяців скоротилися на 15%

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями