Елеватор
Головне:
Елеватор

«Укрзалізниця» може скасувати нарахування плати за подачу вагонів на малодіяльні станції

АТ «Укрзалізниця» може скасувати нарахування плати за подачу вагонів на малодіяльні станції, що дозволить значно заощадити кошти елеваторів, які працюють на таких станціях.

Про це розповів операційний директор групи компаній G.R. Agro Артем Ремпе, пише «Інфоіндустрія».

Залізнична станція Роздори G.R. Agro якраз з переліку малодіяльних. У вересні компанії не нараховували плату за подачу вагонів на станцію, що дозволило «Роздорському елеватору» стати ще більш конкурентоспроможним на ринку.

«Ми можемо не закладати в витрати вартість обслуговування залізничної станції Роздори. Це допомогло нам заощадити до 110 грн. на тонні продукції, а елеватор став ще більш значним гравцем на ринку”, – зазначив Артем Ремпе.

Як повідомлялося, на початку серпня Антимонопольний комітет України визнав дії АТ “Укрзалізниця”, що полягають у визначенні малодіяльних вантажних станцій і запровадженні послуги подачі вагонів та встановленні її вартості, зловживанням монопольним становищем та зобов’язав перевізника припинити зазначене порушення. Минулого місяця «Укрзалізниця» припинила дію довідника малодіяльних станцій.

Журнали