Елеватор

«Укрлендфармінг» будує на вітчизняному обладнанні нову лінію з виробництва комбікорму

«Укрлендфармінг» будує на вітчизняному обладнанні нову лінію з виробництва комбікорму

ТОВ «СП «Весна 21», що входить в групу компаній «Укрлендфармінг», інвестувало 2 млн грн у нове обладнання для комбікормового виробництва. Це дозволить виробляти якісні корми для курей-несучок на підприємствах агрохолдингу «Авангард».

Про це повідомили у прес-службі «Укрлендфармінгу».

Раніше «Весна 21»  купувала на ринку соєву олію і соєву макуху, які є  інгредієнтами для кормів, та із запуском нової лінії зможе самостійно виготовляти їх із власної сировини. Нова лінія із  виробництва олії соєвої та соєвої макухи запрацює вже в кінці лютого.

Загалом комбікормовий завод «Весна 21» виробляє біля 200 тис. тонн кормів на рік і є основним постачальником комбікормів для курей основних птахофабрик, які входять до «Авангарду».

Підприємство обрало для нової лінії вітчизняне обладнання від «ЧеркасиЕлеваторМаш» і «ВІП «Данкер».

«Ми хочемо бути впевненими в якості кормів, якими пізніше годують курей-несучок на підприємствах агрохолдингу «Авангард», – зазначив директор СП «Весна 21» Максим Величко, – тому ми ухвалили рішення про будівництво лінії, яка дасть змогу забезпечити наші потреби в білковій сировині, а саме в олії та макусі соєвій».

Довідка

Група компаній «Укрлендфармінг» є найпотужнішим в Україні вертикально інтегрованим аграрним холдингом, що керує найбільшим у країні і восьмим у світі банком родючого чорнозему загальною площею 570 тис. га. Група займається виробництвом зерна, м’яса, молока та яєць.

Агрохолдинг «Авангард» – найбільший у Європі виробник курячих яєць, яким володіє «Укрлендфармінг».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!