Елеватор
Головне:
Елеватор

Українці розробляють унікальну систему контролю температури на зерноскладах

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Українська компанія «Технотест Плюс» розробляє унікальну автоматичну систему контролю температури на зерноскладах з урахуванням місцевих умов та потреб.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Зараз на складах користуються окремими термощупами, які мають екран, і натисканням кнопки вимірюють температуру. Начальник складу повинен постійно переміщати щуп, чекати поки температура стабілізується після виймання та проводити таку операцію через кожні 2 метри», – розповів Кирило Скороход, операційний директор «Технотест Плюс».

За його словами, на таку роботу витрачається майже весь день однієї або двох осіб, враховуючи розміри зерноскладів, а надійність виконання такої роботи неможливо простежити.

Система вимірювання температури виробництва «Технотест Плюс» складатиметься з температурних щупів, об’єднаних між собою у єдину систему, що передають дані кожні дві години бездротовим способом.

Наприклад, 30 термощупів розкладено по всьому складу. Кожен щуп має до чотирьох датчиків для виміру на різних рівнях. Ніяких дротів та зайвих дій – регулярні дані вимірів температури зі всього складу автоматично зберігаються у хмарі. Користувач отримує всі дані, перебуваючи за межами складу, і моніторить, чи потрібно вживати заходів, наприклад, вентилювати приміщення.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ