Елеватор

УДП перевиконало план по перевезенням

З 26 жовтня на Дунаї знову закрита навігація. Втім, навіть трьох тижнів відкритої навігації вистачило, щоб наша компанія перевиконала план жовтня з вантажних перевезень.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив керівник УДП Дмитро Москаленко.

Вперше цього року навігацію закрили 26 липня. Понад три місяці флот УДП працював в умовах аномального для дунайського регіону мілководдя, що призводило до суттєвого зниження завантаження суден і, відповідно, збільшення рейсообігу.

З вересня ситуація покращилася, рівень води у Дунаї почав підніматися. На початку жовтня навігація знову була відкрита. Проте відсутність регулярних опадів призвела до того, що у третій декаді місяця рівні води в Дунаї почали різко падати.

Загалом, ситуація з рівнями зараз не така критична, як влітку. Глибини залишаються прохідними, особливо це стосується напрямку на Констанцу. На Середньому Дунаї, де компанія нещодавно відновила діяльність, ми також стабільно виконуємо наші зобов’язання з доставки вантажів.

Нагадаємо, ПрАТ «УДП» планує будівництво 31 барж та 16 буксирів. Також ми писали, що УДП нарощує обсяги контейнерних перевезень.