Елеватор
Головне:
Елеватор

У «Злагоді» встановили сушарку на альтернативному паливі

На ПСП «Злагода», яке знаходиться у Рівненській області (с. Малий Шпаків), із 2018 року експлуатується зерносушарка Brice-Baker SCN 10/24 із теплогенератором, що працює на альтернативному паливі (трісці та пелетах).

Про це повідомляє пресслужба KMZ Industries.

Виробнича потужність сушарки – 14 т/год по кукурудзі при знятті 10% вологості. За словами директора зернокомплексу Володимира Степанчука, при знятті вологості із 20% до базису потужність зростає до 20 т/год.

Сушарка потребує не більше 3 тонн пелет на добу за умови вологості кукурудзи у 20% (на комплексі сушать 220–240 т кукурудзи на добу). Якщо перевести, то для зняття 1 т/% по кукурудзі зерносушарці Brice-Baker на цьому об’єкті потрібно 2,17 кг пелет. Вказані показники – при використанні пелет як палива.

KMZ Industries забезпечило ПСП «Злагода» повним комплексом елеваторного обладнання: оперативним силосом та для довготривалого зберігання (загалом – 2500 тонн), транспортним обладнанням продуктивністю 50 т/год), вже згаданою зерносушаркою з аспірацією і сепаратором КБС 1270.3.00. Змонтоване обладнання також власним монтажним підрозділом KMZ Industries.

Нагадаємо, у KMZ закуповуватимуть більше європейського металлу. Також ми повідомляли, що наприкінці року обладнання Variant Agro Build перевезуть до Карлівки.

Журнали