Елеватор

У 2019 році порт «Ніка-Тера» реалізував два інвестиційні проєкти

У 2019 порт «Ніка-Тера» реалізував два інвестиційні проєкти, спрямовані для збільшення вантажообігу наливних вантажів.

Про це повідомили в компанії.

Зокрема, було завершено будівництва і запуск другої черги маслоперевалочного комплексу потужністю 30 тис. тонн одноразового зберігання. Завдяки цьому його потужності досягли 600 тис. тонн на рік, а обсяг одноразового зберігання наливних вантажів – 63,4 тис.куб.м.

Також компанія збудувала і здала в експлуатацію нової лінії трубопроводу відвантаження наливних вантажів на танкер.

Діаметр труб, по яких прокачуються наливні вантажі, збільшено до 400 мм, а максимальна продуктивність навантаження складає 1000 тонн на годину.

Як зазначається, реалізація цих двох проєктів посприяла тому, що, у порівнянні з 2018 роком, перевалка олії в порту «Ніка-Тера» збільшилася більш ніж удвічі.

«Також для оптимізації логістики на підприємстві, збільшення якості і швидкості вантажно-розвантажувального процесу у 2019 році порт інвестував у парк спецтехніки», – йдеться в повідомленні.

Наприклад, у порту почали працювати новий перевантажувач фірми «Sennebogen», працювати мобільний автоматичний перекидач, обладнаний власним шасі, що дає змогу розвантажувати вантажі з автотранспорту в будь-якій точці порту з потрібного підлогового складу.

Нагадаємо, порт «Ніка-Тера» у 2019 році на 48% збільшив перевалювання вантажів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!