Елеватор
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Елеватор

Порт «Ніка-Тера» у 2019 році на 48% збільшив перевалювання вантажів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У 2019 вантажообіг ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера», що входить до групи компаній Group DF, склав 8,637 млн ​тонн​.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, у структурі вантажообігу зернові, зернобобові та олійні вантажі склали понад 5,9 млн тонн або 69% від загального обсягу, навалочні – 1,7 млн ​​тонн (19,7%), шрот і висівки – 772,5 тис. тонн (8, 9%), наливні – 204,7 тис. тонн (2,4%).

Всього за звітний період на причалах підприємства було оброблено 410 суден, тоді як у 2018 році 335.

Як повідомив начальник «Ніка-Тера» Алім Агакішієв, для порту 8,637 млн ​​тонн вантажообігу – це абсолютний рекорд. У порівнянні з 2018 роком приріст склав 2,8 млн тонн, або 48%.

За його словами, на результат вплинуло два чинники. По-перше, за підтримки акціонера було реалізували кілька інвестиційних проєктів, спрямованих на збільшення швидкості обслуговування клієнтів та відкориговано весь виробничий процес.

По-друге, були зроблені досить вдалі управлінські рішення. Це стосується інвестицій, виробництва, кадрів, збуту і маркетингу.

«Зараз я можу з упевненістю сказати, що саме злагоджена робота всього колективу дала ефект. Нам удалось поміняти філософію бізнесу, його цінності. Ми поставили клієнта на перше місце. І це дало результати. Почався рік, і кожен день ми бачимо нові запити від компаній, які хочуть з нами працювати», – зазначив Алім Агакішієв.

Як повідомлялося раніше, порт «Ніка-Тера» виборов першість за показником зростання перевалки зернових.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!