Елеватор

Порт «Ніка-Тера» у 2019 році на 48% збільшив перевалювання вантажів

У 2019 вантажообіг ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера», що входить до групи компаній Group DF, склав 8,637 млн ​тонн​.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, у структурі вантажообігу зернові, зернобобові та олійні вантажі склали понад 5,9 млн тонн або 69% від загального обсягу, навалочні – 1,7 млн ​​тонн (19,7%), шрот і висівки – 772,5 тис. тонн (8, 9%), наливні – 204,7 тис. тонн (2,4%).

Всього за звітний період на причалах підприємства було оброблено 410 суден, тоді як у 2018 році 335.

Як повідомив начальник «Ніка-Тера» Алім Агакішієв, для порту 8,637 млн ​​тонн вантажообігу – це абсолютний рекорд. У порівнянні з 2018 роком приріст склав 2,8 млн тонн, або 48%.

За його словами, на результат вплинуло два чинники. По-перше, за підтримки акціонера було реалізували кілька інвестиційних проєктів, спрямованих на збільшення швидкості обслуговування клієнтів та відкориговано весь виробничий процес.

По-друге, були зроблені досить вдалі управлінські рішення. Це стосується інвестицій, виробництва, кадрів, збуту і маркетингу.

«Зараз я можу з упевненістю сказати, що саме злагоджена робота всього колективу дала ефект. Нам удалось поміняти філософію бізнесу, його цінності. Ми поставили клієнта на перше місце. І це дало результати. Почався рік, і кожен день ми бачимо нові запити від компаній, які хочуть з нами працювати», – зазначив Алім Агакішієв.

Як повідомлялося раніше, порт «Ніка-Тера» виборов першість за показником зростання перевалки зернових.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!