Елеватор

Tornum купує SIMEZA

Tornum купує SIMEZA

Tornum Group і Cesco EPC досягли угоди, згідно з якою Tornum придбає Silos Metálicos Zaragoza SLU (SIMEZA).

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Ця угода є кроком вперед у досягненні мети Tornum бути комплексним постачальником на європейському та світовому сільськогосподарських ринках.

«Ми дуже раді вітати SIMEZA в Tornum Group», — сказав Ніклас Маргард, головний виконавчий директор Tornum Group.

«SIMEZA — це добре керована компанія з лідируючою позицією на ринку, яка відкриває нові можливості. Ця стратегічна відповідність дозволяє нам поєднати сильні сторони Cesco, підкріплені десятиліттями досвіду виконання проектів по всьому світу, з розгалуженою мережею Tornum і прагненням досконалості. Разом ми маємо хороші можливості для того, щоб скористатися можливостями зростання в сільськогосподарській галузі та надати нашим клієнтам ще ширший спектр інноваційних рішень, адаптованих до їхніх мінливих потреб».

Лука Селегіні, керуючий директор Cesco EPC, сказав, що після всього життя, присвяченого розробці концепції силосів як основного компонента технології зберігання в SIMEZA, він радий передати d компанію Tornum для її подальшого розвитку на світовому ринку.

Tornum Group є провідним постачальником рішень для сільськогосподарської галузі, пропонуючи інноваційні та екологічні продукти та послуги.

Нагадаємо, TORNUM запускає пілотні проєкти інтелектуального управління елеваторів.