Елеватор

«Тольяттіазот» позивається до державного «Укрхімтрансаміаку» на $11,5 млн

«Тольяттіазот» позивається до державного «Укрхімтрансаміаку» на $11,5 млн

Найбільший російський виробник аміаку ‒ ВАТ «Тольяттіазот» звернувся до Міжнародного комерційного арбітражу при Торгово-промисловій палаті України з позовом про стягнення з держпідприємства «Укрхімтрансаміак» $11,5 млн, повідомляється на сайті російського підприємства.

«Тольяттіазот» вважає, що «Укрхімтрансаміак» порушив договірні зобов’язання з транзиту аміаку, припинивши його в односторонньому порядку.

Рішення про звернення до суду було прийнято після відмови керівництва «Укрхімтрансаміак» задовольнити претензію «Тольяттіазот», надіслану 13 січня 2017 року, і шляхом переговорів врегулювати ситуацію», ‒ йдеться в повідомленні.

На думку «Тольяттіазоту», запропонована українською стороною додаткова угода передбачає необґрунтоване збільшення вартості транспортування, і російська сторона відмовляється його підписувати.

«Якщо «Укрхімтрансаміак» невідкладно не почне виконання своїх договірних зобов’язань за контрактом, збитки продовжать зростати, і, відповідно, «Тольяттіазот» буде домагатися їх стягнення, в тому числі в міжнародних інстанціях», ‒ резюмує генеральний директор «Тольяттіазоту» В’ячеслав Суслов.

Як повідомлялося з посиланням на міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, «Укрхімтрансаміак», оператор аміакопроводу «Тольятті ‒ Одеса», зможе відновити прокачування після підписання нової угоди з російською стороною.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!