Елеватор

Sunolta придбала активи в Одеському порту

Група компаній Sunolta інвестувала у придбання технологічних потужностей з перевалки зернових культур на експорт у терміналі, що знаходиться на території Одеського морського торговельного порту.

Про це повідомляє пресслужба групи компаній.

Зокрема, Sunolta придбала частину логістичних портових об’єктів та обладнання, що належали компанії GNT Group (зерновий термінал «Олімпекс Купе Інтернейшнл») та знаходилися у заставі українських банків за борговими зобов’язаннями.

Інвестуючи у портові активи Sunolta реалізує стратегію розширення логістичних потужностей, значно посилює позиції на аграрному ринку, забезпечує стабільність бізнесу та мінімізує ризики експорту власної продукції. Група компаній при експорті зернових культур зможе отримувати стивідорні послуги за рахунок власних потужностей, зменшуючи тим самим вплив зовнішніх кон’юнктурних факторів на ринку.
Купівля у частини кредиторів портових потужностей «Олімпекс Купе Інтернейшнл» дозволяє Sunolta безперебійно отримувати повний комплекс стивідорних послуг при експорті власної продукції.

Також група розглядає можливість подальшого інвестування у розширення логістичних потужностей в Одеському порту, в тому числі шляхом викупу іншого майна ТОВ «Олімпекс Купе Інтернейшнл», яке знаходиться в заставі у кредиторів.
Нагадаємо, добова кількість виходів суден «зерновим» коридором впала до антирекордного показника.