Елеватор

Стратегічною радницею KMZ Industries призначено колишню топ-чиновницю AGI

Стратегічною радницею KMZ Industries призначено колишню топ-чиновницю AGI

KMZ Industries – провідний український виробник рішень для зберігання та обробки зерна – оголошує про призначення Вікторії Умін на посаду Стратегічної радниці. Пані Умін володіє значним досвідом роботи в сфері міжнародного розвитку бізнесу, стратегічного планування, злиття та поглинань, а також управління корпоративними відносинами.

Про це йдеться у повідомленні KMZ Industries.

Пані Вікторія – директорка Green&Clean Global та віце-президентка Канадсько-Української Торгово-Промислової Палати, в минулому старша директорка з глобальної стратегії та розвитку бізнесу Ag Growth International (AGI). Протягом своєї 15-річної кар’єри в AGI вона брала участь у різних сферах розвитку міжнародного бізнесу: стратегії, злиттях і поглинаннях, виході компаній на міжнародні ринки, розвитку та управлінню відносинами з корпоративними клієнтами по всьому світу, а також створенні продуктів та рішень, що відповідають вимогам регіональних ринків.

«Ми надзвичайно раді оголосити про приєднання Вікторії до команди KMZ Industries. Цей крок повинен відкрити нові перспективи для компанії в реалізації стратегії міжнародного розвитку та зміцнити позиції в глобальній індустрії», – заявив Андрій Носок, керуючий директор компанії Dragon Capital, яка є мажоритарним акціонером KMZ Industries.

«За останні 20 років KMZ Industries пройшла шлях від виробника місцевого значення до компанії світового класу, яка конкурує на рівних з глобальними виробниками. Наступний важливий крок у розвитку компанії – це вихід на світовий ринок. KMZ Industries, як і багато інших українських компаній, щодня стикається з новими викликами і проявляє неймовірну стійкість та амбіційність у складних умовах ринку. Я відчуваю велику гордість бути частиною цього нового етапу розвитку компанії, мати можливість долучитись і стати частиною успіху українського виробника, – наголошує Вікторія Умін. – У KMZ Industries є великий потенціал за рахунок наявних розробок та кваліфікованого персоналу, тому компанія має усі складові для забезпечення місця лідера у світовому пулі виробників елеваторного обладнання».

Нагадаємо, KMZ Industries за рік збільшили потужності зберігання українських елеваторів на 160 тис. кубометрів.