Елеватор

Порт «Ніка-Тера» розпочав приймати кукурудзу нового врожаю

Порт «Ніка-Тера» розпочав приймати кукурудзу нового врожаю

Порт «Ніка-Тера», що входить в Group DF, розпочав прийом кукурудзи нового врожаю 2021 року. Перші автомобілі з цією культурою прибули з Полтавської та Миколаївської областей за квотою компанії Louis Dreyfus.

Про це повідомляє пресслужба порту.

«Протягом літа ми активно приймали різні види зернових врожаю 2021 року. Тепер настав сезон кукурудзи, перші автомобільні партії якої ми прийняли 9 вересня. Кукурудза є однією з основних культур серед зернових вантажів, що обробляються в порту. Щорічно ми перевалюємо понад 1,5 млн тонн цієї номенклатури сільськогосподарських вантажів», – прокоментував СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв.

У травні поточного року порт «Ніка-Тера» встановив одразу два рекорди під час завантаження партії кукурудзи на судно класу Panamax. При завантаженні балкера біля причалів порту була досягнута максимальна добова норма перевалки в 38 млн712 тис. тонн, а швидкість рейдового довантаження становила 20 млн 170 тис. тонн на добу.

Нагадаємо, в порту «Ніка-Тера» аналіз вантажів здійснюватимуть за хвилину. Також ми писали, що «Ніка-Тера» інвестувала в будівництво нової розв’язки в Миколаєві.