Елеватор

«НІБУЛОН» спустив на воду друге несамохідне судно проєкту В1500

«НІБУЛОН» спустив на воду друге несамохідне судно проєкту В1500

Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» спустив на воду друге несамохідне судно-майданчик відкритого типу проєкту В1500.

Про це повідомили у компанії.

Усього підприємство збудує чотири таких судна, і до середини 2020 року всі вони працюватимуть на українських річках.

Проєкт В1500 – це несамохідні судна-майданчики відкритого типу вантажомісткістю 1,5 тис. тонн та площею вантажної палуби 835 м2, які призначені для перевезення контейнерів, генеральних і навалювальних вантажів, у тому числі піску, гравію, добрив, пакетованих вантажів, лісу і лісоматеріалів.

Судно призначене для експлуатації в морських районах і на внутрішніх водних шляхах України та здатне утворювати барже-буксирні склади: буксир та одне несамохідне судно, буксир та два несамохідних судна, розташованих послідовно або паралельно, буксир і чотири несамохідних судна, розташованих за схемою 2+2.

«Використання несамохідних суден цього проєкту підвищить ефективність роботи усього флоту компанії «НІБУЛОН» і, як наслідок, сприятиме збільшенню обсягів річкових перевезень та перевалювання», – зазначив провідний фахівець із безпеки судноплавства судноплавної компанії «НІБУЛОН» Дмитро Майстренко.

Наразі на заводі «НІБУЛОН» на різних стадіях готовності перебувають відразу п’ять замовлень: буксири нового проєкту Т410 і несамохідні судна-майданчики В1500.

Нагадаємо, перше судно-майданчик проєкту В1500 «НІБУЛОН» спустив менше трьох місяців тому.

Як повідомлялося, «НІБУЛОН» у 2020 році почне будувати річкові зернові термінали на Нілі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!